Tłumaczenia symultaniczne Warszawa

Usługa tłumaczeń symultanicznych w Warszawie realizowana jest przez firmę BSC AV w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Na obszarze stolicy oraz sąsiadujących z nią miejscowości cieszymy się renomą lidera rynku w obsłudze technicznej eventów.

Do podstawowych składników naszego sukcesu zaliczyć należy przede wszystkim dwa czynniki. Pierwszy z nich to oczywiście profesjonalni tłumacze symultaniczni, bez których dobrej jakości przekład nie byłby możliwy, niezależnie od pozostałych aspektów. Z uwagi na potrzeby Klientów zajmujących się organizacją wydarzeń w BSC AV stworzyliśmy precyzyjnie wyselekcjonowaną bazę ekspertów biegle posługujących się m.in. następującymi językami: angielski, francuski, niemiecki, chiński, koreański, rosyjski, węgierski, czeski, słowacki, słoweński, ukraiński.

Drugą składową sukcesu naszej firmy stanowią z kolei wykorzystywane przez nas zaawansowane technologicznie, nowoczesne systemy. W przypadku organizowanych w stolicy tłumaczeń symultanicznych obejmują one m.in. wyciszone kabiny z pulpitami dla tłumaczy, nadajniki podczerwieni, odbiorniki tłumaczenia oraz jednostki centralne. Co warte podkreślenia w kontekście jakości oferowanych przez BSC AV usług, jesteśmy autoryzowanym polskim przedstawicielem Congress Rental Network (w skrócie CRN) – działającej na światową skalę sieci firm zajmujących się realizacjami technicznymi przy wykorzystaniu najwyższej klasy urządzeń kongresowych.

 

specjalistyczne systemy na podczerwień do tłumaczenia symultanicznego

Przynależność do CRN wiąże się z koniecznością dostosowania do szeregu norm w zakresie jakości świadczonych usług, w tym tych dotyczących właśnie stosowania sprzętu kongresowego zapewniającego najlepszy poziom obsługi technicznej eventów.

W związku z tym w BSC AV dysponujemy innowacyjną aparaturą firmy Bosch, dedykowaną stricte do tłumaczeń symultanicznych. Urządzenia te odznaczają się niezawodnością, a potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest fakt, że spełniają wszelkie wymogi stawiane przez instytucje normalizacyjne Unii Europejskiej. Świetny tego przykład to chociażby nasze kabiny symultaniczne. Jako jedyni tłumacze symultaniczni w Warszawie i w Polsce dysponujemy tego rodzaju sprzętem zgodnym z jednym z najnowszych międzynarodowych standardów – ISO 4043/2016.

Każdy nasz system symultanicznych tłumaczeń marki Bosch Integrus pozwala otrzymać jakość porównywalną do płyt CD przy jednoczesnej możliwości przekładu aż do 32 różnych kanałów językowych. Dodatkowo technologia posiada wzmocnioną ochronę przed zakłóceniami, uzyskiwaną poprzez cyfrowe transmitowanie sygnału z pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika danego wydarzenia. Co istotne, Bosch Integrus to jedyny dostępny na rynku system do tłumaczeń na podczerwień, który może być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz – na otwartej przestrzeni.

W pierwszym z wymienionych przypadków pozostaje jeszcze jedna zaleta, niezwykle ceniona przez odbiorców usługi tłumaczenia symultanicznego z Warszawy, tj. wysoki stopień bezpieczeństwa. Wykorzystanie naszego sprzętu stanowi gwarancję poufności przekazywanych podczas eventu informacji, ponieważ barierę dla przekazu dźwiękowego emitowanego przez nasz sprzęt stanowią ściany określonego pomieszczenia. Dzięki temu przechwycenie sygnału z obszaru znajdującego się poza salą konferencyjną jest niemożliwe.

 

nagłośnienie imprez
nagłośnienie eventów

tłumaczenia symultaniczne Warszawa oraz pozostałe świadczone przez nas usługi

W BSC AV stawiamy nie tylko na wysoką jakość oferty, ale także na jej kompleksowość. W związku z tym oprócz tłumaczeń symultanicznych proponujemy również szereg pozostałych, związanych z branżą kongresową usług. Spośród naszych głównych specjalizacji w tym zakresie wymienić należy w szczególności nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, systemy dyskusyjne i głosowania, a także instalacje audiowizualne, w tym te dedykowane dla wszelkich nietypowych oraz wymagających nieszablonowego podejścia przedsięwzięć. Dzięki naszej bogatej ofercie jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym potrzebom organizatorów bankietów, koncertów, konferencji, gal czy imprez dowolnego rodzaju.

 

BSC AV – tłumacz symultaniczny Warszawa i nie tylko

Jeżeli chodzi o tłumaczenie symultaniczne Warszawa nie jest jedynym obszarem, na którego terenie świadczymy nasze usługi. Oprócz imprez organizowanych na terenie miasta stołecznego do chwili obecnej mieliśmy okazję brać udział w wydarzeniach zarówno w pozostałych regionach kraju, jak i miejscowościach zlokalizowanych poza jego granicami. Do współpracy zapraszamy zatem bez względu na miejsce, w którym pragniesz zorganizować określonego rodzaju event.

 

Zapraszamy do przejrzenia naszego facebooka, na którym można zobaczyć relacje z wydarzeń, które obsługiwaliśmy.

Polecamy także zapoznać się z naszą ofertą na oświetlenie imprez.

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty? Wybierz dowolną formę kontaktu i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi!